Proaktywny monitoring serwerów

 

Czy w swojej firmie posiadasz serwer który odgrywa kluczową rolę w jej funkcjonawniu? Czy chcesz mieć pewność, że serwer działa bez zarzutu 24 godziny na dobę?

Specjalnie dla ciebie uruchomiliśmy unikalną na Polskim rynku usługę jaką jest monitoring serwerów dla małych i średnich firm na terenie Trójmiasta.

Jak to działa?

Nasz specjalista zainstaluje w Twojej firmie małe urządzenie które co określony czas będzie odpytywało serwer o kluczowe dla jego działania. Wyniki na bieżąco są przesyłane do naszego serwera monitorującego.

Jeśli któryś z ustalonych wcześniej parametrów spadnie poniżej założonych kryteriów, zostanie wygenerowany monit alarmowy a nasz pracownik niezwłocznie pojnformuje osobę wyznaczoną przy podpisywaniu umowy. Ustalamy dalsze kroki postępowania w celu usunięcia awarii

Co zmienia to w funkcjonowaniu firmy?

Część problemów mogących pojawić się w pracy serwera może pozostać niezauważona aż do chwili kiedy na ratunek będzie juz za późno. Może to być na przykład awaria jednego z dwóch dysków twardych lub, pojawianie się tzw bad sectorów na dysku czyli miejsc których serwer nie może odczytać. Proaktywne monitorowanie tych parametrów pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek a Twojej firmie da dodatkową pewność, że serwer działa bez zarzutu.

Czy taka usługa jest droga?

Z naszą usługą wychodzimy na przeciw małym i średnim przedsiębiorstwą posiadającym jeden lub kilka serwerów w swojej firmie a nie dużym serwerowniom.

Koszty usługi rozliczane są na podstawie liczby monitorowanych serwerów i rozpoczynają się już od 100 PLN netto miesięcznie za urządzenie przy monitorowaniu 2 parametrów.

 

TYLKO TERAZ pierwsze 3 miesice monitoringu gratis!!!