^Góra strony
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Posiadamy certyfikat  oraz ubezpieczenie.

Biznes

Moja Firma - Aktualności
 1. Premier Beata Szydło za zakazem handlu we wszystkie niedziele

  Trwają prace nad ustawą zakazującą handlu w niedziele. Podczas prac podkomisji ds. rynku pracy wprowadzono poprawki dot. m.in. tego, że handel miałby być dozwolony w drugą i czwartą niedzielę miesiąca oraz w dwie kolejne niedziele poprzedzające pierwszy dzień Bożego Narodzenia.
 2. Uproszczenia dla przedsiębiorców w prawie podatkowym i gospodarczym od 2018 r.

  Rozwiązania wprowadzające uproszenia w zakresie rozliczania straty podatkowej, nieopłaconych wierzytelności, zaliczek na podatek dochodowy
 3. Pieniądze odkładane w ramach PPK będą stanowić oszczędności obywateli

  Pieniądze odkładane w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych będą należały do obywateli - powiedział w czwartek dziennikarzom wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.
 4. Od 13 listopada br. elektroniczne wezwania do zapłaty

  W poniedziałek - 13 listopada wejdzie w życie znowelizowana ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczej i wymianie danych gospodarczych. Zmiany, które wprowadza ustawa, są elementem tzw. Pakietu wierzycielskiego, opracowanego przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego.
 5. Wszystkie kluby w Sejmie popierają split payment w VAT od 2018 r.

  W Sejmie odbyła się debata nad sprawozdaniem komisji finansów wobec rządowego projektu noweli ustawy o VAT. Wszystkie kluby parlamentarne opowiedziały się za wprowadzeniem mechanizmu podzielonej płatności.

Kontakt z nami: 

Biuro rachunkowe IzI

 

ul Grunwaldzka 411 Gdańsk 80-309
Telefon: +48 58 585 10 30

W sprawach księgowych: ksiegowosc@e-izi.pl

W sprawach IT: it@e-izi.pl