^Góra strony
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Obsługa informatyczna firm w Gdańsku

Usługi IT dla firm to prężnie działająca i sukcesywnie rozwijająca się gałąź naszej działalności. Oferujemy profesjonalne wsparcie i różnego rodzaju usługi informatyczne dla firm. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zespołowi wykwalifikowanych pracowników zapewniamy outsourcing informatyczny na najwyższym poziomie i po bardzo atrakcyjnych cenach. Działamy sprawnie, szybko, a do tego rzetelnie i sumiennie. Oferowana przez nas obsługa informatyczna firm koncentruje się na zaspakajaniu potrzeb zarówno małych, jak również średnich i większych przedsiębiorstw. Swoje usługi świadczymy na terenie Trójmiasta, w Gdańsku.

Zatrudnieni w naszej firmie informatycy to specjaliści wysokiej klasy, którzy są w stanie w bardzo krótkim czasie rozwiązać wszelkie problemy. Nasz informatyk zapewni Państwu kompleksową obsługę procesów informatycznych, dzięki czemu będziecie mogli skoncentrować się tylko i wyłącznie na swoich obowiązkach, bez konieczności martwienia się o problemy natury informatycznej. Dzięki współpracy z nami znacząco obniżycie Państwo koszty operacyjne związane z wydatkami na informatykę. Z dumą możemy przyznać, że oferowana przez nas obsługa informatyczna na terenie Trójmiasta to kompleksowe wsparcie informatyczne, ciągła opieka i bezpieczeństwo!

IzI jest firmą usługowo-handlową działającą zarówno na rynku rachunkowym jak i informatycznym. Misją działu IT naszej firmy jest dostarczanie "uszytych" na miarę naszego Klienta rozwiązań, koordynujących codzienną pracę w ich przedsiębiorstwach. Stale poszerzając swoją wiedzę oraz działając w sposób prosty i zrozumiały dla naszych klientów w sposób profesjonalny podchodzimy do zagadanień i wyzwań stawianych przez naszych Klientów. 
 
Czym się zajmujemy
 
Dział IT firmy IzI zajmuje się świadczeniem usług informatycznych w Gdańsku dla Klientów instytucjonalnych z dowolnego sektora gospodarczego. Szczycimy się kompleksowością świadczonych usług oraz terminowością realizacji zleceń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie rozpoznając potrzeby jego Instytucji i dopoasowując do niego rozwiązanie. Za cel stawiamy sobie utrzymanie wysokiej niezawodności serwisowanych systemów IT.
 

Kontakt z nami: 

Biuro rachunkowe IzI

 

ul Grunwaldzka 411 Gdańsk 80-309
Telefon: +48 58 585 10 30

W sprawach księgowych: ksiegowosc@e-izi.pl

W sprawach IT: it@e-izi.pl